Producenci
Sypialnia - Wyjątkowe miejsce

W każdym domu znajdują się miejsca, które mają szczególne znaczenie dla swoich właścicieli. Czasami jest to jadalnia, miejsce rodzinnych spotkań, gdzie przy obiedzie czy kolacji, wszyscy członkowie rodziny zasiadają do stołu i opowiadają sobie historyki z całego dnia. Niekiedy jest to salon, gdzie przy kawie i ciastku można obgadać z przyjaciółką swoje problemy. Jednak chyba najprzyjemniejszym pokojem  we wszystkich domach są sypialnie. W tym pokoju, jak w żadnym innym, możemy spędzić czas właśnie tak, jak mamy na to ochotę. W sypialni możemy schować się przed całym zgiełkiem i hałasem, to w niej możemy relaksować się, czytać ulubioną książkę, albo poleżeć spokojnie z maseczką na twarzy. Jednak najcenniejszy jest czas spędzony z ukochaną osobą. To miejsce, w którym obdarzamy się czułymi gestami i słowami. Bez skrępowania możemy porozmawiać na każdy temat, być zupełnie kimś innym niż jesteśmy w ciągu dnia. Właściwie powinnam napisać, że w końcu możemy być sobą! A do łóżka możemy zabrać zabawki, którymi na pewno nie będą bawić się dzieci!:) Niewątpliwie alkowa to najbardziej intymna strefa, do której wstęp powinni mieć tylko właściciele. Jest po prostu swoistym sacrum i prywatną przestrzenią. Dlatego każdy gość powinien szanować to i bez zaproszenia nie wchodzić do sypialni.

Sypialnie

 Według wielu psychologów i innych specjalistów, nie powinniśmy w sypialni prowadzić poważnych rozmów z partnerem, pracować i zajmować się sprawami zawodowymi. W kwestii pracy zgadzam się z całą mocą, ale jeśli chodzi o rozmowy z najbliższą osobą to już nie do końca. To właśnie dzięki rozmowom zbliżamy się do siebie, tworzą się więzi. Sypialnia jest miejscem wspólnie spędzanych chwil kobiety i mężczyzny, ale pamiętajmy również o tym, że jesteśmy indywidualnościami. Kiedy więc urządzamy sypialnie, pamiętajmy aby dobrać takie meble do sypialni, które pozwolą dobrze czuć się zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Wbrew pozorom, w takim pokoju jakim jest sypialnia, wszystko ma znaczenie. Dlatego trzeba dużo wysiłku i zapału, aby stworzyć w niej przyjemny klimat, który będzie sprzyjał każdej chwili w niej spędzonej. 

Salony stacjonarne ATM Świat Sypialni

Warszawa Ząbki

ul. Radzymińska 338

(Obok M1 naprzeciwko Praktiker)

 tel. (22) 889 74 89888 732 669

Otwarte Poniedziałek - Piątek  11-18

Sobota 10-15

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Zobacz jak dojechać


Warszawa Ursynów 

 ul.Puławska 280

(Pierwsze piętro, obok Medicover, KFC)

Otwarte Poniedziałek - Piątek  11-18

Sobota 10-15

tel. 662 901 048

Zobacz jak dojechać

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami do sypialni w Warszawie.

Zobacz naszą pełną ofertę materacy, łóżek i mebli do sypialni na stronie www.materace-warszawa.pl. Zapraszamy serdecznie.

Sklep internetowy Łóżka-materace.pl prowadzony przez firmę ATM Świat Sypialni zapewnia transport materacy i łóżek po terenie całego Kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl