Producenci

Marka Bedding Italia została założona w 1986 roku. Z kolei rok 2016 jest dla niej kolejnym „kamieniem milowym” ponieważ wyznacza 30. rocznicę jej funkcjonowania. Jubileusz stwarza także okazję do spojrzenia wstecz i przyjrzenia się ostatnim dekadom wypełnionym sukcesami i nieustannym rozwojem. Państwa wybór i wygodny regenerujący sen na łóżkach i materacach Bedding Italia są dla nas najlepszą nagrodą za rzemiosło oraz nieustanne projektowanie i wprowadzanie innowacji. To nie przypadek, że Bedding Italia powstał w Pove del Grappa, nieopodal Wenecji – rodzinnych stronach legendarnego, włoskiego artysty Antonio Canova, którego ideały harmonii i elegancji są dla naszych konstruktorów i projektantów źródłem inspiracji i nadają kierunek ich staraniom. Dzięki temu tworzymy, podobnie jak Canova, perfekcyjne i harmonijne formy.

Produkty marki Bedding Italia wyróżniają się starannością włożoną w wykonanie każdego detalu, jakością użytych materiałów, oraz wyrafinowanymi, smukłymi i rozpoznawalnymi formami. Włoskie, projektowe „know-how”, rozpoznawane i uznawane na całym świecie, przełożone zostało tu na produkcję materacy i akcesoriów do sypialni zapewniających najwyższą jakość snu. Ta szczególna dbałość o jakość została doceniona już w 1997 roku, kiedy to marka uzyskała, po raz pierwszy we Włoszech, certyfikat UNI EN ISO 9001 w zakresie usług, projektowania i produkcji materacy oraz wyposażenia sypialni. Codzienna, restrykcyjna kontrola jakości w Bedding Italia idzie w parze z przestrzeganiem wszystkich norm bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz z poszukiwaniem ekologicznych zrównoważonych rozwiązań produkcyjnych. Od 2008 roku, marka Bedding Italia wspierana jest przez szwedzką grupę Hilding Anders International – międzynarodową firmę będącą liderem w produkcji materacy i systemów do sypialni w Europie, Rosji i Azji. Będąc częścią tej grupy, Bedding Italia ma dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz cennej wiedzy wynikającej z doświadczenia oraz licznych, przeprowadzanych przez markę badań medyczno-naukowych prowadzonych na skalę międzynarodową. Bedding Italia urozmaica z kolei ofertę Hilding Anders International o produkty projektowane i tworzone we Włoszech, które kojarzone są z gwarantowaną jakością oraz kreatywnym i wyjątkowym wzornictwem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami do sypialni w Warszawie.
Salony stacjonarne ATM Świat Sypialni

Warszawa Ząbki

ul. Radzymińska 338

(Obok M1 naprzeciwko Praktiker)

 tel. (22) 889 74 89888 732 669

Otwarte Poniedziałek - Piątek  11-18

Sobota 10-15

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Zobacz jak dojechać


Warszawa Ursynów 

 ul.Puławska 280

(Pierwsze piętro, obok Medicover, KFC)

Otwarte Poniedziałek - Piątek  11-18

Sobota 10-15

tel. 662 901 048

Zobacz jak dojechać

Zobacz naszą pełną ofertę materacy, łóżek i mebli do sypialni na stronie www.materace-warszawa.pl. Zapraszamy serdecznie.

Sklep internetowy Łóżka-materace.pl prowadzony przez firmę ATM Świat Sypialni zapewnia transport materacy i łóżek po terenie całego Kraju.

Dla wymagających

Największy wybór łóżek i materacy w Warszawie

sprawdzam
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl