Producenci

Innowacyjny, zaawansowany technologicznie lub ultranowoczesny to przymiotniki rzadko kojarzone z takimi produktami jak materac czy poduszka. Marka Curem od ponad pięciu lat zmienia to wyobrażenie. Dodatkowo w tym roku pokazuje światu swoje kolejne osiągnięcia, wraz z nową linią materaców i poduszek.

Grupa Hilding Anders to światowy potentat w produkcji, materaców i poduszek.

To firma, która zawsze stawia na postęp, badania i wdrażanie nowych, lepszych rozwiązań. Należąca do tej grupy marka Curem skupia w sobie wszystko to co najlepsze.

Aby lepiej zrozumieć co wyróżnia produkty Curem wśród innych i decyduje o ich przewadze, trzeba spojrzeć na historię samej firmy Hilding Anders. Na rynku istnieje od 1939 roku. Wtedy właśnie Hilding Andersson w miejscowości Bjärnum, w Szwecji otworzył fabrykę mebli. W tych trudnych dla Europy czasach udało mu się zaledwie w ciągu roku uzyskać reputację zdolnego przedsiębiorcy oraz doświadczonego rzemieślnika, dostarczającego produkty o nienagannej jakości. Po dwóch dekadach ciągłego rozwoju i ekspansji, firma postanowiła się skupić na wyposażeniu i meblach przeznaczonych do sypialni. W tamtych czasach Hilding Anders pozyskał także prestiżowego klienta, w postaci wielkiej obecnie sieci sklepów IKEA. Dwie szwedzkie firmy zaczęły współpracę, która trwa do dnia dzisiejszego.

Olle Andersson, syn Hildinga, który przejął stery w przedsiębiorstwie, nie zapomniał o rozwoju i udoskonalaniu oferowanych produktów. Mimo, że firma od lat oferowała asortyment o niespotykanej dotąd jakości, aspiracje nadal rosły. Andersson chciał mieć wpływ na to, by ludziom w każdym zakątku globu spało się lepiej. Olle okazał się wspaniałym wynalazcą. W 1972 roku, pokazał światu innowacyjną koncepcję materaca sprężynowego „Polyspring”. Firma Hilding Anders zaczęła podbijać wielki rynek w Rosji. Niedługo później, rozpoczęto specjalizację w produkcji asortymentu związanego z samym łóżkiem. W fabryce powstawały ramy, materace i poduszki, czyli wszystko co związane ze spaniem. W 1991 roku firma była już największym producentem łóżek i materaców w Skandynawii i zwiększała ekspansję o kolejne zagraniczne rynki. Aktualnie, po niemal osiemdziesięciu latach istnienia, Hilding Anders to prawie 10 000 pracowników, 26 marek własnych i obecność w 60 krajach. Dzięki temu firma jest liderem w swojej branży, w całej Europie i Azji. Marka Curem czerpie całymi garściami z dziedzictwa i filozofii grupy.

Świat pędzi coraz szybciej. Ludzie pracują coraz więcej i intensywniej, są podatni na wysoki poziom stresu, więc swój czas wolny spędzają również coraz „mocniej” – chociażby na różnorakich aktywnościach fizycznych, od joggingu po sporty ekstremalne. W masie wrażeń i codziennych obowiązków, poszukiwany jest sposób na jak najefektywniejszy odpoczynek i najlepszą możliwą regenerację w nocy, w trakcie snu. Łóżko, materac czy poduszka stały się skutecznym narzędziem w osiągnieciu celu, jakim jest zdrowy i wartościowy sen. Curem wychodzi naprzeciw tym wymaganiom oferując nową linię czterech materaców: .exe, .log, .reg i .zip.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami do sypialni w Warszawie.
Salony stacjonarne ATM Świat Sypialni

Warszawa Ząbki

ul. Radzymińska 338

(Obok M1 naprzeciwko Praktiker)

 tel. (22) 889 74 89888 732 669

Otwarte Poniedziałek - Piątek  11-18

Sobota 10-15

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Zobacz jak dojechać


Warszawa Ursynów 

 ul.Puławska 280

(Pierwsze piętro, obok Medicover, KFC)

Otwarte Poniedziałek - Piątek  11-18

Sobota 10-15

tel. 662 901 048

Zobacz jak dojechać

Zobacz naszą pełną ofertę materacy, łóżek i mebli do sypialni na stronie www.materace-warszawa.pl. Zapraszamy serdecznie.

Sklep internetowy Łóżka-materace.pl prowadzony przez firmę ATM Świat Sypialni zapewnia transport materacy i łóżek po terenie całego Kraju.

Dla wymagających

Największy wybór łóżek i materacy w Warszawie

sprawdzam
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl