Łóżko 81241 MK Foam – Tapicerowane
⭐Mebel stoi stabilnie na subtelnych metalowych nóżkach, które dają wrażenie delikatności i lekkości całej konstrukcji.⭐
⭐Doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej sypialni.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko tapicerowane 81241 - Eleganckie i stylowe łóżko tapicerowane
Łóżko tapicerowane 81241 to elegancki i stylowy mebel, który doskonale sprawdzi się w każdej sypialni. Prosta rama i wysoki zagłówek z wyrazistymi, pionowymi przeszyciami tworzą klasyczną kompozycję, która będzie pasować zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.
Konstrukcja i materiały
Łóżko wykonane jest z drewna, które na zewnątrz obita jest tkaniną meblową w szerokiej gamie kolorystycznej. W korpusie łóżka, od strony wewnętrznej, widoczne jest drewno. Mebel stoi stabilnie na subtelnych metalowych nóżkach.
Wymiary i możliwości konfiguracji
Łóżko dostępne jest w standardowych wymiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz 200x200 cm. Istnieje również możliwość zamówienia łóżka w nietypowej długości i szerokości.
Za dopłatą zagłówek może zostać obustronnie otapicerowany. Istnieje również możliwość wyboru wysokości mocowania listew podtrzymujących stelaż.
Stelaż i materac
Dla uzyskania pełnego zadowolenia klienta zalecamy odpowiedni stelaż i materac z naszej oferty.
Rama łóżka
Rama łóżka jest zmontowana w całości, dzięki czemu zyskuje dodatkową stabilność. Poleca się rozmiary 180x200 lub mniejsze. Większe gabaryty mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienia. Należy się upewnić, czy będzie możliwe wniesienie łóżka do sypialni.
Gwarancja
Na łóżko tapicerowane 81241 udzielamy 2-letniej gwarancji.
Zalety łóżka tapicerowanego 81241:
Elegancki, stylowy design
Prosta rama i wysoki zagłówek z wyrazistymi, pionowymi przeszyciami
Solidna drewniana konstrukcja
Stabilne metalowe nóżki
Dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej
Możliwość wyboru rozmiaru i wysokości mocowania listew podtrzymujących stelaż
Możliwość obustronnego tapicerowania zagłówka
2-letnia gwarancja
Zapraszamy do zakupu!
Dane techniczne
| Producent | MK Foam Koło |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +9 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 215 cm |
| Wysokość wezgłowia | 121 cm |
| Szerokość wezgłowia | - |
| Wysokość tylnego szczytu | nie dotyczy |
| Podstawa | na nogach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 |
| Sposób pakowania | w całości |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Dlaczego warto wybrać ATM Świat Sypialni
100 dni na TEST
Kup i testuj materac w domu – nie pasuje? Wymień bez problemu! Śpij spokojnie, ryzyko bierzemy na siebie.
Dowiedz się więcej »Wyjątkowa jakość
Każdy produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości, by zapewnić Ci trwałość i komfort na lata.
Gwarancja do 15 lat
Dajemy Ci nawet 15 lat gwarancji, ponieważ jesteśmy absolutnie pewni jakości i trwałości naszych produktów.
Bezpieczne zakupy
Gwarantujemy certyfikowane systemy płatności i pełną ochronę Twoich danych. Zakupy u nas to 100% pewności.
Szybka dostawa
Wiemy, że nie możesz się doczekać. Dlatego zamówienia realizujemy błyskawicznie, a Twoje produkty dotrą bezpiecznie i na czas.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.