Łóżko 81244 MK Foam – Tapicerowane
⭐Panelowy styl przeszyć zagłówka dodaje wizualnej przestronności i elegancji.⭐
⭐Mebel stoi stabilnie na subtelnych metalowych nóżkach, które dają wrażenie delikatności i lekkości całej konstrukcji.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko tapicerowane 81244 - Eleganckie i nowoczesne łóżko tapicerowane
Łóżko tapicerowane 81244 to elegancki i nowoczesny mebel, który doskonale sprawdzi się w każdej sypialni. Prosta rama i wysoki zagłówek z panelowym stylem przeszyć tworzą klasyczną kompozycję, która będzie pasować zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.
Konstrukcja i materiały
Łóżko wykonane jest z drewna, które na zewnątrz obita jest tkaniną meblową w szerokiej gamie kolorystycznej. W korpusie łóżka, od strony wewnętrznej, widoczne jest drewno. Zagłówek łóżka w tylnej części jest otapicerowany. Mebel stoi stabilnie na subtelnych metalowych nóżkach.
Wymiary i możliwości konfiguracji
Łóżko dostępne jest w standardowych wymiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200. Istnieje również możliwość zamówienia łóżka w nietypowej długości i szerokości.
Zalety łóżka tapicerowanego 81244:
Elegancki, nowoczesny design
Prosta rama i wysoki zagłówek z panelowym stylem przeszyć
Solidna drewniana konstrukcja
Stabilne metalowe nóżki
Dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej
Możliwość wyboru rozmiaru i wysokości mocowania listew podtrzymujących stelaż
Możliwość tapicerowania zagłówka w tylnej części
Dostępność w dwóch wariantach drewnianych: jasnym i ciemnym
Zapraszamy do zakupu!
Dane techniczne
| Producent | MK Foam Koło |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +9 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 216 cm |
| Wysokość wezgłowia | 121 cm |
| Szerokość wezgłowia | - |
| Wysokość tylnego szczytu | nie dotyczy |
| Podstawa | na nogach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 |
| Sposób pakowania | w całości |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.