Łóżko 81250 MK Foam - Tapicerowane nowoczesne
⭐Doskonale sprawdzi się w dużych, przestronnych sypialniach, uszlachetniając je urodą prostej linii.⭐
⭐Możliwość wykonania nietypowego rozmiaru.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko tapicerowane 81250 - Eleganckie łóżko o prostej linii z efektownymi marszczeniami
Łóżko tapicerowane 81250 to eleganckie łóżko, które doskonale sprawdzi się w dużych, przestronnych sypialniach. Prosta rama i efektowne marszczenia na zagłówku i ramie tworzą ciekawą kompozycję, która nadaje sypialni luksusowy charakter.
Wysokiej jakości materiały
Łóżko wykonane jest z płyty w obiciu z tkaniny meblowej, w szerokiej gamie kolorystycznej. Tkanina jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu w czystości. Mebel stoi stabilnie na ślizgaczach umożliwiających przesuwanie mebla.
Dostępność w różnych rozmiarach
Poza standardowymi wymiarami, łóżko jest dostępne również w nietypowej szerokości i długości. Dzięki temu można idealnie dopasować je do wielkości sypialni.
Dla kogo?
Łóżko tapicerowane 81250 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie:
- Elegancję
- Stylowe wzornictwo
- Wysoką jakość materiałów
- Dodatkową przestrzeń do przechowywania
- Opcja z pojemnikiem na pościel
Łóżko tapicerowane 81250 dostępne jest również w wersji z pojemnikiem na pościel. Pojemnik jest ukryty pod stelażem i zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli, kołder, poduszek czy innych rzeczy.
Zapraszamy do zakupu!
Dane techniczne
| Producent | MK Foam Koło |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | z pojemnikiem/bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +34 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 235 cm |
| Wysokość wezgłowia | 122 cm |
| Szerokość wezgłowia | +34 cm do wymiarów materaca |
| Wysokość tylnego szczytu | nie dotyczy |
| Podstawa | na ślizgaczach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 |
| Sposób pakowania | w częściach |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.