Łóżko Tapicerowane 81251 - MK Foam
⭐ Łóżko ma niepowtarzalny wygląd, który przyciąga pożądliwy wzrok.⭐
⭐Możliwość wykonania nietypowego rozmiaru.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko tapicerowane 81251 - Oryginalne i niepowtarzalne łóżko dla wymagających
Łóżko tapicerowane 81251 to wyjątkowy mebel, który zachwyci każdego, kto poszukuje oryginalności i niepowtarzalności. Egzemplarz widoczny na zdjęciu to jedyny model dostępny w tej przepięknej i unikalnej tkaninie w kwiatowy wzór.
Niepowtarzalny design
Już w pierwszych chwilach w oczy rzuca się niepowtarzalny design łóżka. Unikalny kształt zagłówka z wyraźnie zaznaczoną linią boczną sprawia, że łóżko mimo dużego rozmiaru nie wydaje się masywne i przytłaczające, tylko subtelne i zgrabne. Tkanina wezgłowia jest zjawiskowa i absolutnie niepowtarzalna, dostępna tylko w tym łóżku.
Wysokiej jakości materiały
Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia mu trwałość i elegancki wygląd. Rama łóżka wykonana jest z solidnej płyty, a wezgłowie i nóżki z drewna. Tkanina wezgłowia jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępność w różnych rozmiarach
Łóżko dostępne jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do każdej sypialni. Poleca się rozmiary 180 x 200 lub mniejsze. Większe gabaryty mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienia.
Zapraszamy do zakupu!
Dane techniczne
| Producent | MK Foam Koło |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +10 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 217 cm |
| Wysokość wezgłowia | 126 cm |
| Wysokość tylnego szczytu | nie dotyczy |
| Podstawa | na nogach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 |
| Sposób pakowania | w całości |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.