Łóżko 81270
⭐Łóżko cechuje prosta, klasyczna konstrukcja ramy oraz zagłówka.⭐
⭐Poza standardowymi wymiarami, łóżko jest dostępne również w nietypowej długości i szerokości.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko tapicerowane 81270
Unikalne łóżko tapicerowane o nowoczesnym designie
Łóżko tapicerowane 81270 to wyjątkowy mebel, który zachwyci każdego, kto poszukuje oryginalności i niepowtarzalności. Łóżko wyróżnia się prostą, klasyczną konstrukcją ramy oraz zagłówka, który w tym przypadku jest ozdobiony lustrami.
Lustra w dwóch kolorach
Rama i lustro zagłówka mogą być wykonane w dwóch kolorach, co daje możliwość stworzenia ciekawej i niebanalnej kompozycji. Pionowe i poziome przeszycia lustra dodatkowo urozmaicają jego formę.
Wysokiej jakości materiały
Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia mu trwałość i elegancki wygląd. Rama łóżka wykonana jest z solidnej płyty, a wezgłowie i nóżki z drewna. Tkanina wezgłowia jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dostępność w różnych rozmiarach
Łóżko dostępne jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do każdej sypialni.
Możliwość dostosowania łóżka do indywidualnych potrzeb
Oprócz standardowych wymiarów łóżko dostępne jest również w nietypowej długości i szerokości. Za dopłatą może stanąć na klasycznych, drewnianych nóżkach (w czerni lub brązie), które zastąpią oferowane w standardzie srebrne podpory plastikowe. Za dodatkową opłatą zagłówek można otapicerować w tylnej części.
Dodatkowe miejsce do przechowywania
Łóżko tapicerowane 81270 może być wyposażone w pojemnik na pościel. Pojemnik znajduje się pod stelażem i zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli, kołder, poduszek czy innych rzeczy.
Zapraszamy do zakupu!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | MK Foam Koło |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | z pojemnikiem/bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +18 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 220 cm |
| Wysokość wezgłowia | 92 cm |
| Szerokość wezgłowia | +18 cm do wymiarów materaca |
| Wysokość tylnego szczytu | nie dotyczy |
| Podstawa | na nogach/na ślizgaczach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 |
| Sposób pakowania | w częściach |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.