Łóżko MINI MAXI 2100
⭐Bardzo proste, minimalistyczne łóżko o różnych wysokościach wezgłowia i szerokościach.⭐
⭐Łóżko jest dostępne z pojemnikiem lub bez.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko MINI MAXI 2100 - idealne rozwiązanie dla każdej sypialni
Łóżko MINI MAXI 2100 to idealne rozwiązanie dla każdej sypialni. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, wysokości wezgłowia i wersji wyposażenia, z łatwością znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Dostępne kolory:
(Przesuń, aby zobaczyć całą gamę kolorystyczną. Kliknij w obrazek, aby powiększyć szczegóły tkaniny Magic Velvet.)
Rozmiar
Łóżko dostępne jest w sześciu szerokościach materaca: 90, 120, 140, 160, 180, oraz 200 cm. Dzięki temu bez problemu znajdziesz model odpowiedni dla jednej osoby, pary lub większej rodziny.
Wysokość wezgłowia
Wezgłowie dostępne jest w trzech wysokościach: 80, 100 oraz 120 cm. Dzięki temu możesz dopasować je do swojego wzrostu i preferencji.
Wersja wyposażenia
Łóżko dostępne jest w dwóch wersjach wyposażenia: z pojemnikiem lub bez. Dzięki pojemnikowi możesz przechowywać pod materacem pościel, koce i inne akcesoria.
Wybór tkaniny
Łóżko dostępne jest w kilkuset wzorach obić. Zarówno tkanin jak i skór. Dzięki temu możesz dopasować je do swojego indywidualnego stylu.
Podsumowanie
Łóżko MINI MAXI 2100 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Dzięki szerokiej gamie możliwości wyboru, z łatwością znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Zapraszamy do zakupu!
Dane techniczne
| Producent | New Elegance |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | z pojemnikiem/bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +12 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 216 cm |
| Wysokość korpusu | 30 lub 36 cm |
| Szerokość wezgłowia | +12 cm do wymiarów materaca |
| Wysokość wezgłowia | 80, 100 lub 120 cm |
| Podstawa | na nogach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 |
| Sposób pakowania | w częściach |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.