Łóżko MINI MAXI 3000
⭐Wygodne łóżko z miękkim wezgłowiem pikowanym w sześć bardzo duzych prostokątów.⭐
⭐Łóżko dostępne jest również z pojemnikiem.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko MINI MAXI 3000 - wygodne i eleganckie łóżko dla dwojga
Łóżko MINI MAXI 3000 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i elegancję. Dzięki szerokiej gamie możliwości wyboru, z łatwością znajdziesz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Dostępne kolory:
(Przesuń, aby zobaczyć całą gamę kolorystyczną. Kliknij w obrazek, aby powiększyć szczegóły tkaniny Magic Velvet.)
Rozmiar
Łóżko dostępne jest w czterech szerokościach materaca: 140, 160, 180 oraz 200 cm. Dzięki temu bez problemu znajdziesz model odpowiedni dla pary.
Wysokość wezgłowia
Wezgłowie dostępne jest w dwóch wysokościach: 100 oraz 120 cm. Dzięki temu możesz dopasować je do swojego wzrostu i preferencji.
Wersja wyposażenia
Łóżko dostępne jest w dwóch wersjach wyposażenia: z pojemnikiem lub bez. Dzięki pojemnikowi możesz przechowywać pod materacem pościel, koce i inne akcesoria.
Wybór tkaniny
Łóżko dostępne jest w kilkuset wzorach obić. Zarówno tkanin jak i skór. Dzięki temu możesz dopasować je do swojego indywidualnego stylu.
Dodatkowe zalety łóżka MINI MAXI 3000:
- Wygodne wezgłowie o wysokości 120 cm
- Funkcjonalny pojemnik na pościel
- Wysoka jakość wykonania
- Solidna konstrukcja
- Łatwy montaż
- Gwarancja 2 lata
Zapraszamy do zakupu!
Dane techniczne
| Producent | New Elegance |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | z pojemnikiem/bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +12 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 216 cm |
| Wysokość korpusu | 30 lub 36 cm |
| Szerokość wezgłowia | +12 cm do wymiarów materaca |
| Wysokość wezgłowia | 100 lub 120 cm |
| Podstawa | na nogach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 |
| Sposób pakowania | w częściach |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.