Łóżko 81218
⭐Łóżko dostępne w wersji z zagłówkiem z kryształkami Swarovski™.⭐
⭐Możliwość wykonania nietypowego rozmiaru.⭐
☎️Skontaktuj się z nami - 888 732 669!☎️
towar niedostępny
Opis
Łóżko tapicerowane 81218 - Nowoczesne, eleganckie łóżko tapicerowane
Łóżko tapicerowane 81218 to nowoczesny i elegancki mebel, który doskonale sprawdzi się w przestronnej sypialni. Delikatnie zaokrąglona rama łóżka z wyrazistym, przeszywanym zagłówkiem tworzą oryginalną kompozycję, która nada wnętrzu niepowtarzalnego stylu.
Konstrukcja i materiały
Łóżko wykonane jest z płyty, która na zewnątrz jest obita tkaniną meblową w szerokiej gamie kolorystycznej. Zagłówek łóżka jest zdobiony guzikami tapicerskimi i dostępny jest również w wersji z kryształkami Swarovski™.
Wymiary i możliwości konfiguracji
Łóżko dostępne jest w standardowych wymiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm. Istnieje również możliwość zamówienia łóżka w nietypowej długości i szerokości.
Zalety łóżka tapicerowanego 81218:
Nowoczesny, elegancki design
Delikatnie zaokrąglona rama
Wyrazisty, przeszywany zagłówek
Możliwość wyboru rozmiaru
Możliwość tapicerowania zagłówka w tylnej części
Możliwość zastosowania pojemnika na pościel
Dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej
Zapraszamy do zakupu!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | MK Foam Koło |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Wersja | z pojemnikiem/bez pojemnika |
| Szerokość zewnętrzna | +14 cm do wymiarów materaca |
| Długość zewnętrzna | 228 cm |
| Wysokość wezgłowia | 104 cm |
| Szerokość wezgłowia | +17 cm do wymiarów materaca |
| Wysokość tylnego szczytu | nie dotyczy |
| Podstawa | na nogach/na ślizgaczach |
| Tapicerka | Tkaniny Gr.1/Gr.2/Gr.3/Gr.4/Gr.5/Gr.6 |
| Dostępne rozmiary | 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 |
| Sposób pakowania | w częściach |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.